طراحی وب سایت شخصی

طراحی سایت ، پورتال و سئو سایت شخصی | داشتن یک پورتال و سایت شخصی برای یک فرد همیشه یک مزیت محسوب خواهد شد، هرچند که این روز ها وبلاگ ها و شبکه های مجازی بسیاری هم روی کار آمده اند و می توان از آنها برای معرفی و شناساندن خود به عموم استفاده کرد، اما در کنار این موارد باید گفت که طراحی سایت و پورتال شخصی با دامنه ای منحصر به فرد که معرف نام خود ما باشد در عنوان کردن ما به عموم مردم و جامعه بسیار مهم و حرفه ای می باشد.

لازم به ذکر است در شبکه های اجتماعی یا وبلاگ ها ، گرافیک یا به صورت ثابت و غیرقابل تغییر است یا از امکانات گرافیکی محدودی برای تغییرات جزئی گرافیک میتوان استفاده کرد. مهمترین مسئله ای که در یک سایت شخصی حائز اهمیت است، قالب و گرافیک زیبا و جذاب سایت میباشد. گرافیک و قالب سایت شخصی باید با توجه به روحیات، تخصص ها و اهدافی باشد که فرد مطابق با آنها درخواست طراحی خود را داده است. شکل قالب میتواند مبتنی بر عکس فرد و یا زمینه کاری وی باشد.

طراحی سایت سخصی

طراحی سایت سخصی

ویژگی های سایت و پورتال شخصی :

در موفقیت طراحی سایت شخصی ویژگی های زیادی مطرح است. سایت های طراحی شده با توجه به نوع مصرف و کاربردی که دارند و هدفی که برای آن طراحی شده اند ویژگی های خاص خود را دارند. ما اینجا به تعدادی از آنها اشاره میکنیم :

  • ریسپانسیو بودن در طراحی سایت شخصی:

با گسترده و فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها برای وب گردی و گشت وگذار در فضای مجازی، ریسپانسیو و واکنش گرا بودن یکی از ملزومات سایت های امروزی میباشد. حدود ۵۰ درصد از کاربران از موبایل و تبلت برای مشاهده سایت ها استفاده میکنند و در صورتی که قالب سایت شما نمایش درستی در موبایل و تبلت نداشته باشد کاربران بسیاری را از دست خواهید داد .

  • انعطاف پذیری در طراحی سایت شخصی:

سایت های شخصی باید به نحوی طراحی و پیاده سازی شوند که کاملاً با نیاز کاربر متناسب بوده و بسته به هدفی که برای آن طراحی شده اند پاسخگوی تمامی نیاز های کاربر باشند.

  • مدیریت آسان سایت های شخصی:

یکی از ویژگی های مهمی که در طراحی سایت شخصی باید به آن ها توجه ویژه ای شود قسمت مدیریت سایت های شخصی میباشد. این مدیریت باید بسیار ساده و در عین حال کاربردی نیز باشد. در سیستم های مدیریت محتوای آماده عمدتاً این مسئله رعایت نشده و مدیر سایت با فضای مدیریتی وسیعی در تعامل است که از اکثر امکانات هرگز استفاده نخواهد کرد.

  • هزینه ی پایین تر طراحی سایت شخصی:

یکی از تفاوت هایی که طراحی سایت شخصی با سایر سایت های شرکتی، فروشگاهی و تجاری دارند قیمت و هزینه بسیار پایین آن ها است. سایت های شخصی در عین حال که هزینه بسیار پایینی دارند امکانات زیادی نیز در اختیار ما قرار میدهند.

جهت استعلام هزینه طراحی و راه اندازی وب سایت شخصی لطفا از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

ایمیل:info@javangostar.ir

ارسال پیام از طریق فرم تماس با ما(کلیک کنید)

logo-samandehi