سئو(seo) : سئو حرفه ای سایت | تعرفه سئو سایت | آموزش سئو سایت


سئو که بطور مختصر به آن seo گفته می شود ریشه ی Search Engine Optimization به مفهوم بهینه سازی سایت برای موتور های جستجوگر است. سئو سایت در جهت افزایش بازدید(یا همان ترافیک) سایت و بهتر شدن رتبه سایت انجام می گردد.

سئو سایت چیست؟

اگر بفکر رقابت کاری با هم صنفی های خود هستید حتما برای رسیدن به جایگاه بالاتر و بهتر در کسب و کار خود اقدامات بسیاری از جمله سئو سایت کسب و کار خود را انجام داده اید، سئو سایت در واقع مجموعه اقداماتی است که بر روی یک وب سایت انجام می شود تا جایگاه آن سایت در بین رقبا و در نتیجه، نتایج موتورهای جستجوگر از جمله گوگل، یاهو و یا… بالاتر شود.

روش کار موتورهای جستجوگر در اینترنت:

موتورهای جستجوگر بطور کلی از ربات های نرم افزاری کاملا پیشرفته و هوشمندی طراحی و ساخته می شوند که تمامی وب سایت های موجود در اینترنت را بصورت لحظه ای مورد تجزیه و تحلیل(برسی) خود قرار می دهند، در واقع آنها از کل اینترنت یک کپی در دیتابیس خود ذخیره دارند و هر لحظه از زمان در حال سر زدن به کل سایت های موجود در اینترنت هستند و اگر تغییری روی یک سایت ایجاد شده باشد آن را در دیتابیس خود اضافه می کند.

در واقع وقتی یک کاربر در جستجوگر گوگل عبارتی را تایپ و سرچ کند، موتور جستجوگر گوگل با سرچ در کل دیتابیس خود آن عبارت را بین سایت های مختلف که قبلا یک کپی از آنها در دیتابیس خود ذخیره کرده است شناسایی و آنها را به ترتیب(به ترتیب سئو و یا اهمیت بیشتر آن کلمه با سایت ها) برای کاربر به نمایش در می آورد.

هدف ما و مدیران سایت ها از سئو سایت چیست؟

همانطور که می دانید سئو سایت می تواند عوامل گوناگونی داشته باشد که ما در زیر آنها را نام برده ایم، حالا مدیر یک سایت معمولا بخاطر یکی از موارد زیر یا برای تمامی موارد زیر اقدام به سئو سایت خود می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس : 34220129 - 017

info@javangostar.ir