[vc_row][vc_column][vc_wp_text title=”طراحی وب سایت شخصی”]

طراحی سایت ، پورتال و سئو سایت شخصی | داشتن یک پورتال و سایت شخصی برای یک فرد همیشه یک مزیت محسوب خواهد شد، هرچند که این روز ها وبلاگ ها و شبکه های مجازی بسیاری هم روی کار آمده اند و می توان از آنها برای معرفی و شناساندن خود به عموم استفاده کرد، اما در کنار این موارد باید گفت که طراحی سایت و پورتال شخصی با دامنه ای منحصر به فرد که معرف نام خود ما باشد در عنوان کردن ما به عموم مردم و جامعه بسیار مهم و حرفه ای می باشد.

لازم به ذکر است در شبکه های اجتماعی یا وبلاگ ها ، گرافیک یا به صورت ثابت و غیرقابل تغییر است یا از امکانات گرافیکی محدودی برای تغییرات جزئی گرافیک میتوان استفاده کرد. مهمترین مسئله ای که در یک سایت شخصی حائز اهمیت است، قالب و گرافیک زیبا و جذاب سایت میباشد. گرافیک و قالب سایت شخصی باید با توجه به روحیات، تخصص ها و اهدافی باشد که فرد مطابق با آنها درخواست طراحی خود را داده است. شکل قالب میتواند مبتنی بر عکس فرد و یا زمینه کاری وی باشد.

طراحی سایت سخصی

طراحی سایت سخصی

ویژگی های سایت و پورتال شخصی :

در موفقیت طراحی سایت شخصی ویژگی های زیادی مطرح است. سایت های طراحی شده با توجه به نوع مصرف و کاربردی که دارند و هدفی که برای آن طراحی شده اند ویژگی های خاص خود را دارند. ما اینجا به تعدادی از آنها اشاره میکنیم :

با گسترده و فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها برای وب گردی و گشت وگذار در فضای مجازی، ریسپانسیو و واکنش گرا بودن یکی از ملزومات سایت های امروزی میباشد. حدود 50 درصد از کاربران از موبایل و تبلت برای مشاهده سایت ها استفاده میکنند و در صورتی که قالب سایت شما نمایش درستی در موبایل و تبلت نداشته باشد کاربران بسیاری را از دست خواهید داد .

سایت های شخصی باید به نحوی طراحی و پیاده سازی شوند که کاملاً با نیاز کاربر متناسب بوده و بسته به هدفی که برای آن طراحی شده اند پاسخگوی تمامی نیاز های کاربر باشند.

یکی از ویژگی های مهمی که در طراحی سایت شخصی باید به آن ها توجه ویژه ای شود قسمت مدیریت سایت های شخصی میباشد. این مدیریت باید بسیار ساده و در عین حال کاربردی نیز باشد. در سیستم های مدیریت محتوای آماده عمدتاً این مسئله رعایت نشده و مدیر سایت با فضای مدیریتی وسیعی در تعامل است که از اکثر امکانات هرگز استفاده نخواهد کرد.

یکی از تفاوت هایی که طراحی سایت شخصی با سایر سایت های شرکتی، فروشگاهی و تجاری دارند قیمت و هزینه بسیار پایین آن ها است. سایت های شخصی در عین حال که هزینه بسیار پایینی دارند امکانات زیادی نیز در اختیار ما قرار میدهند.

[/vc_wp_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”3d” message_box_color=”sandy_brown”]

جهت استعلام هزینه طراحی و راه اندازی وب سایت شخصی لطفا از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

ایمیل:info@javangostar.ir

ارسال پیام از طریق فرم تماس با ما(کلیک کنید)

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

تماس : 34220129 - 017

info@javangostar.ir