طراحی سایت پزشکی ، پورتال پزشکی در حیطه کار برنامه نویسی از جمله مهمترین و حساس ترین نوع طراحی ها به شمار می روند، چرا که ظاهر، محتوا و سئو همه و همه باید در کنار همدیگر باشند تا راه ارتباطی شما و مخاطبان به سادگی محیا شود.

طراحی سایت پزشکان همواره باید شامل اطلاعات پزشک یا مرکز درمانی مربوطه باشد تا کاربران و مخاطبان بتوانند به سرعت و خیلی راحت با پزشک و یا مرکز درمانی مد نظر خود ارتباط برقرار کند.

دیده شدن یک سایت پزشکی معتبر در اینترنت ارتباط مستقیم با بحث سئو و رتبه ی سایت در گوگل دارد. اگر این وب سایت در کلمات کلیدی مرتبط با حیطه ی پزشکی خود چه بصورت مقاله و چه بصورت معرفی خدماتش بالا باشد، بازدید کننده ی زیاد و در نتیجه مشتریان و مراجعه کنندگان زیادی جذب خواهد کرد.

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

پس طراحی سایت پزشکی باید با اصول سئو انجام شود تا بتوان جدا از معرفی، بازاریابی اینترنتی را نیز از وب سایت حاصل کرد.

طراحی سایت پزشکی آنلاین با این توضیحات داده شده، حتما باید توسط یک تیم حرفه ای که در وهله ی اول سئو و بحث گوگل را ملاک قرار میدهند طراحی شود. به طور مثال متخصص مغز و اعصابی وب سایتی داشته باشد که در کلمه کلیدی اش بالا باشد و هر کسی در گوگل سرچ کرد “متخصص مغز و اعصاب” ، وب سایت مذکور بالا باشد، این وب سایت یک سایت مفید و حرفه ای خواهد بود.

طراحی سایت پزشکی حرفه ای باید به گونه ای باشد که ابتدا با سئوی بسیار قوی کاربرانی را که در گوگل سرچ میکنند را به سایت هدایت کند، و سپس امکاناتی همچون رزرو آنلاین، فرم های تماس، نمایش خدمات و … در یک قالب گرافیکی آرامش بخش که نیاز یک سایت پزشکی است، نمایش داده شوند.

هر کدام از موارد بالا که در طراحی وب سایت پزشکی لحاظ نشود باعث می شود سایت آن کارایی لازم را نه برای پزشک و نه برای مراجعه کننده، نداشته باشد.

این نوع طراحی و عملکرد تنها محدود به سایت پزشکان نیست و مراکز پزشکی نیز میتوانند با همین روش و سیستم، با معرفی خدمات و پزشکان، خود را به مراجعه کنندگان معرفی نمایند.

نمایش رزومه ی پزشکی، تالیفات و حتی خبرهای پزشکی نیز میتواند از جمله دیگر امکانات در طراحی سایت پزشکی باشد.

ویژگی های طراحی سایت پزشکی:

طراحی سایت پزشکی از ابتدای کار باید دارای یک طرح گرافیکی اختصاصی و حرفه ای که مرتبط با زمینه ی پزشک و یا مرکز پزشکی می باشد، طراحی گردد. سپس امکانات ذکر شده در بالا که مهمترین آن نمایش خدمات پزشکی، رزومه، اخبار پزشکی و … ، در طرح گرافیکی پیاده سازی گردند. تمامی کدنویسی ها در طراحی سایت پزشکی باید بر مبنای سئو و گوگل باشد. دیده شدن سایت پزشکی فقط و فقط بسته به قدرت سایت در سئو دارد.

طراحی سایت پزشکی به دلیل اینکه زمینه ی پر رقابتی است باید بسیار اصولی و حرفه ای انجام شود. محتواگذاری ها که شامل متن، عکس و فیلم می باشد باید با اصول سئو سازگار باشد. لینک های خارجی و بک لینک ها نیز مرتبط با کار و زمینه ی پزشکی گرفته شود. در تمامی این مراحل جوان گستر، شما را مانند صد ها کلمه ی کلیدی سخت و پر رقابت که سئو شده اند، یاری میدهد.

ما در کتار شما هستیم تا با استفاده از تجربه و تخصص ما، وب سایت شما برای شما یک بنگاه تبلیغاتی قوی باشد تا دیگر نیاز به هیچ هزینه ای بابت تبلیغات نداشته باشید.

در زیر پلان های طراحی وب سایت و پورتال های پزشکی را مشاهده و میتوانید خرید نمایید.

پلان۳ : طراحی پیشرفته

گرافیک حرفه ای: دارد

کد نویسی حرفه ای: دارد

راه اندازی رایگان: دارد

500.000/تومان
خرید + نصب رایگان

پلان۲ : طراحی حرفه ای

طراحی حرفه ای قالب: دارد

کنترل پنل مدیریت: دارد( حرفه ای )

1.500.000/تومان

پلان ۱ : طراحی معمولی

کنترل پنل مدیریت: دارد

امکان عضویت کاربران: دارد

وبلاگ: دارد

500.000/تومان
خرید + نصب رایگان

logo-samandehi