هاست اسپانسری چیست / ویژگی هاس هاست اسپانسری


( هاست اسپانسری ) مخصوص سایت های پر بازدید، لازم به ذکر است این سرویس تنها به سایت های با بازدید بالا و قدمت مناسب قابل ارائه می باشد. از همین رو می توانید جهت ارسال تقاضای خود در خصوص هاست اسپانسری از طریق پورتال مشتریان و واحد پشتیبانی سرویس های هاست نیز اقدام فرمایید.

هاست اسپانسری

هاست اسپانسری

هاست اسپانسری چیست؟

هاست اسپانسری سرویسی است برای میزبانی وب سایت هایی که قبول همکاری با ما را دارند، ما کار تامین منابع هاست و یا سرور وب سایت ها را انجام خواهیم داد و وب سایت های متقاضی موظف اند در ازای این هزینه ها تبلیغات ما را در وب سایت خود بگذارند.

اسپانسر شما ( در اینجا جوان گستر ) متعهد می گردد کلیه هزینه های سنگین سرور وب سایت شما را پرداخته و شما نیز متعهد می شوید تا در قبال پرداخت این هزینه ها تبلیغاتی که از سوی جوان گستر برایتان ارسال می گردد را در وب سایت خود به نمایش بگذارید.

ویژگی های هاست اسپانسری :

هاست اسپانسری یک هاست زایگان معمولی نیست که هر ثانیه دچار قطعی و… شود، این را بدانید که هاست اسپانسری هاست ویژه ای هست که از قدرت بسیار بالا و سرعت بسیار بالا با توجه به نیاز وب سایت های متقاضی بصورت حرفه ای آماده سازی می شود که پاسخگوی نیاز های وب سایت نیز می باشد.

شرایط اعطاء هاست اسپانسری :

اگر وب سایتی پر بازدید دارید و به این یقین رسیده اید که می توانید با ما همکاری را آغاز کنید کافیست یک ارتباط با ما برقرار کنید. شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز از طریق پورتال مشترکین ما اقدام به برقراری ارتباط و ارسال تیکت تحت عنوان هاست اسپانسری کنید، ما در کوتاه ترین و سریعترین زمان ممکن به تیکت های شما پاسخ خواهیم داد و در صورتیکه وب سایت شما گزینه مناسبی باشد پذیرفته خواهد شد.

ورود به پورتال مشترکین جوان گستر

فراموش نکنید که در تیکت آدرس وب سایت، تعداد بازدید روزانه ( ای پی ورودی به سایت ) را نیز عنوان بفرمایید + آمارگیر از وب سایت خود جهت برسی بازدید ها.

باتشکر از شما: جوان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس : 34220129 - 017

info@javangostar.ir