طراحی قالب وردپرس ، طراحی قالب سایت | این موضوع بر هیچکس پوشیده نیست که بزرگترین و پربازدیدترین سایت های دنیا در حال استفاده از cms محبوب و دوست داشتنی وردپرس هستند. تیم برنامه نویسی جوان گستر پس از سالها تجربه در زمینه طراحی و برنامه نویسی انواع قالب سایت اکنون جزو برترین شرکت های طراحی سایت به شما می رود.

امکانات قالب وردپرس سایت :

تیم ما امکان طراحی و آماده سازی قالب وردپرس سایت شما را با توجه به سلیقه شما انجام خواهد داد، شما تنها کافیست تا به نکاتی که در ذهن خود دارید اشاره فرمایید و آنها را برای ما بعنوان لیست شده ارسال بفرمایید و قالب وردپرس سایت خود را کاملا مطابق با خواسته خود از ما دریافت نمایید.

وردپرس سیستم بسیار بزرگ و حرفه ای می باشد که به کمک آن می توان برای انواع مختلف وب سایت ها قالب های بسیار بینظیر با تنوع گرافیکی نیز طراحی نمود. اکنون وقت آن است تا با طراحی یک قالب حرفه ای وردپرس توسط یک تیم حرفه ای به کسب و کار خود رونق بخشید.

طراحی ریسپانسیو قالب وردپرس :

تیم برنامه نویسی و طراحی جوان گستر کاملا مسلط به جدیدترین متد های کد نویسی، طراحی و برنامه نوی سی می باشد پس جای هیچگونه نگرانی بابت انجام پروژه های مختلف توسط ما وجود نخواهد داشت.

در صورتیکه شما تصمیم داشته باشید قالب وردپرس شما بصورت ریسپانسیو یا واکنشگرا طراحی شود ما اینکار را برای شما انجام خواهیم داد، شما تنها کافیست امر بفرمایید و با خیال راحت از دور پروژه را کنترل و مدیریت فرمایید.

طراحی قالب با html5 :

درصورتیکه مد نظر داشته باشید در کد نویسی قالب وردپرس سایت شما اصول و متد حرفه ای html5 رعایت شود این امر نیز بصورت کاملا حرفه برای شما انجام می گردد.

بهینه سازی و سئو قالب وردپرس سایت :

لازم به ذکر است قالب های طراحی شده توسط تیم برنامه نویسی جوان گستر از نظر بهینه سازی کامل و جامع می باشد، بهینه سازی در کد نویسی قالب وردپرس یکی از اصولی است که هر برنامه نویسی باید در طراحی ها و کد نویسی های خود مد نظر داشته باشد.

جهت استعلام قیمت + سفارش طراحی قالب وردپرس تنها کافیست از طریق راه های زیر با ما ارتباط برقرار نمایید:

تلفن: ۳۴۲۲۰۱۲۹ – ۰۱۷

اس ام اس : ۱۰۰۰۸۳۳۱

ایمیل: info @ javangostar.ir

ارتباط با عضویت در پرتال مشتریان جوان گستر ( کلیک کنید )

logo-samandehi