طراحی سایت وردپرسی ( طراحی قالب وردپرس ) از شایع ترین و پر کاربردترین نوع طراحی سایت ها می باشد. وردپرس سیستم مدیریت محتوای متن بازی است که از سال ۲۰۰۳ طی اقدامی در سرتاسر دنیای اینترنت شگفت، اکنون طراحی سایت با وردپرس در میان طراحان وب و همچنین کاربران و مدیران سایت ها بسیار محبوب می باشد.

طراحی سایت وردپرسی چرا به وفور مشاهده می شود:

طراحی سایت با مدیریت محتوای وردپرس از آنجا که مدام در حال به روزرسانی و توسعه توسط توسعه دهندگان وب و برنامه نویسان است و سازگاری بسیار خوبی با الگوریتم های موتورهای جستجوگر و بهینه سازی سایت وردپرس با این موتورها دارد به همین علت مورد توجه همه ی طراحان سایت و مدیران وب سایت ها قرار گرفته است.

چه سایت هایی می توان با وردپرس طراحی کرد:

از آنجا که وردپرس یک سی ام اس بسیار انعطاف پذیر و از طرفی متن باز است یک طراح سایت می تواند هر نوع سایتی به مانند خبری، تفریحی، شخصی، شرکتی، وبلاگ ساز و یا… را مطابق با سلیقه و ذوق شما با سیستم مدیریت محتوای وردپرس ایجاد کند.

چرا طراحی سایت با وردپرس پیشنهاد می شود:

سی ام اس وردپرس دارای پنل مدیریتی بسیار حرفه ای و زیبا است که کار را برای هر مدیر سایتی بسیار آسان کرده است. این سیستم از زبان برنامه نویسی php و بانک اطلاعاتی mysql پشتیبانی می کند که همین موارد می تواند بسیاری از مدیران سایت را جذب خود کند.

از طرفی میتوان به هزینه طراحی سایت نیز اشاره داشت، چرا که هزینه طراحی سایت با وردپرس بسیار پایین تر از هزینه طراحی یک سایت با سی ام اس اختصاصی خواهد شد و کاملا به صرفه برای مدیران سایت ها نیز خواهد بود.

جهت استعلام هزینه طراحی قالب سایت با وردپرس می توانید از طریق راه های زیر با ما ارتباط برقرار کنید.

تلفن تماس: ۳۴۲۲۰۱۲۹ – ۰۱۷

ایمیل: info@javangostar.ir

ارسال تیکت در بخش پشتیبانی سایت( با عضویت در سایت )

logo-samandehi